Twist Czarter

Twist Czarter stworzyliśmy jako firmę rodzinną. Wodniactwo jest naszą pasją. Uwielbiamy wypoczywać nad wodą. Po wielu latach korzystania z ofert firm czarterowych zarówno na Mazurach jak i na Adriatyku, postanowiliśmy połączyć zdobyte doświadczenia i stworzyć miejsce łączące najlepsze praktyki czarterowe z jakim się spotkaliśmy.

Oferujemy czarter jachtów na Mazurach, w trzech kategoriach żaglowych jachtów turystycznych:

  • jachty poniżej 7,5m długości (Antila 24.4, Antila 24, Antila 22), którymi zgodnie z przepisami można żeglować bez posiadania patentu żeglarskiego
  • jachty od 7,5 do 9m długości (Antila 26CC, Antila 27, Twister 800, Phobos 29)
  • jachty powyżej 9m długości (Antila 30, Tango 30, Shine 30, Maxus 33.1 RS)

Oferujemy również jachty motorowe typu houseboat. Dysponujemy jachtem Nautika 830 który można wynająć bez posiadania patentu motorowodnego.

Każdy nasz jacht posiada komfortowe wyposażenie hotelowe takie jak zamykana kabina z toaletą chemiczną, ogrzewanie Webasto, kuchenkę gazową, instalację wodną oraz elektryczną, lodówkę. Część jachtów ma zamykane kabiny, ciepłą wodę oraz prysznic.

Żeglarstwo to nasza pasja, którą chcemy podzielić się z naszymi gośćmi. Każdego roku zmieniamy flotę na nowszą oraz ulepszamy te jachty, które w naszej flocie zostają na kolejny sezon.

Informacje szczegółowe