Twist Czarter

Twist Czarter stworzyliśmy jako firmę rodzinną. Prywatnie jesteśmy małżeństwem  i mamy trzech wspaniałych synów. Uwielbiamy wypoczywać nad wodą. Po wielu latach korzystania z ofert firm czarterowych zarówno na Mazurach jak i na Bałtyku oraz Adriatyku, postanowiliśmy połączyć zdobyte doświadczenia i stworzyć miejsce łączące najlepsze praktyki czarterowe z jakim się spotkaliśmy.

Oferujemy czarter jachtów na Mazurach, w trzech kategoriach żaglowych jachtów turystycznych:

  • jachty poniżej 7,5m długości (Sasanka Viva 700, Tes 678BT, Sasanka Viva 21, Antila 24), którymi zgodnie z przepisami można żeglować bez posiadania patentu żeglarskiego
  • jachty od 7,5 do 9m długości (Antila 26CC, Twister 800, Tango 780 Family, Focus 800, Twister 780)
  • jachty powyżej 9m długości (Antila 30, Tango 30, Tes 32 Dreamer, Maxus 33.1 RS)

Od października 2020 nasza oferta zwiera również jachty motorowe typu houseboat. Dysponujemy jachtem Nautika 830 który można wynająć bez posiadania patentu motorowodnego.

Każdy nasz jacht posiada komfortowe wyposażenie hotelowe takie jak zamykana kabina z toaletą chemiczną, ogrzewanie Webasto, kuchenkę gazową, instalację wodną oraz elektryczną.

Żeglarstwo to nasza pasja, którą chcemy podzielić się z naszymi gośćmi. Sami często korzystamy z oferowanych przez nas jachtów, co pozwala nam zweryfikować stan techniczny oraz wyposażenie jednostek.

Mapa
Informacje