Premium Yachting

Premium Yachting powstało, bo kochamy żeglarstwo i lubimy patrzeć jak inni zarażają się naszą pasją. Jest to propozycja dla ludzi lubiących luksus i dbających o komfort swój i swoich bliskich. Dla wszystkich ceniących piękno żeglarstwa i dla tych, którzy chcieliby je poznać. Celem Premium Yachting jest nie tylko pokazanie uroków żeglarstwa jako sportu lecz ukazanie go jako sposobu na życie.

Oferujemy czarter jachtów na Bałtyku.

We flocie Premium Yachting posiadamy jachty 3, 4 i 5 kabinowe gotowe do rejsów do najodleglejszych portów Morza Bałtyckiego. 

Nasze jachty to sprawdzone na morzu bałtyckim jednostki: Bavaria 36, 45, 50, 51, Delphia 40.3, 47, Elan GT 5, Hanse 348, 350, Sun Odyssey 39i, 42

Polecamy również rejsy z Premium Yachting – doskonały sposób na uatrakcyjnienie firmowej imprezy integracyjnej dla pracowników i kontrahentów. Żeglarstwo zawiera elementy team building i sprzyja usprawnieniu komunikacji oraz efektywnej współpracy w grupie. Wszystko po to, by osiągnąć zamierzone cele w miłej atmosferze.

Scenariusze imprez i szczegóły oferty opracowujemy dla każdego Klienta indywidualnie, by jak najpełniej zaspokoić Państwa wymagania. 

Dzięki doświadczonej załodze oraz profesjonalnej kadrze pracowników oferujemy najwyższy poziom obsługi. Na Państwa specjalne życzenie w żeglarskiej przygodzie może wziąć udział Mateusz Kusznierewicz – mistrz olimpijski, wielokrotny medalista regat, który jest niekwestionowanym autorytetem w żeglarstwie. 

Mapa
Informacje