Nowe Żeglarstwo

Nowe Żeglarstwo to idea szukania lepszych rozwiązań.

Otwierając głowę na zmiany, żeglowanie przez życie staje się coraz przyjemniejsze.

W naszym przypadku jest to poznawanie jezior całej Polski.

Naszą misję zabawy jachtami realizujemy poprzez organizację szkoleń żeglarskich, według autorskiego planu. Pływamy na najnowszych jachtach, kadrę tworzą aktywni instruktorzy i sternicy, pokazujący w łatwy i przyjemny sposób podstawy prowadzenia jachtu, jego budowę, przepisy żeglarskie i inne najważniejsze zagadnienia. Głównym celem naszych szkoleń jest nabranie pewności siebie przez naszych kursantów, żeby w przyszłości mogli sami poradzić sobie w każdych warunkach. Kładziemy nacisk na praktykę i radzenie sobie w każdej sytuacji, zarówno za sterem, jak i w załodze.

Dzięki naszej Akademii mamy coraz więcej żeglarzy. To dla wszystkich amatorów i posiadaczy patentów stworzyliśmy wypożyczalnię jachtów. Nowoczesna flota oraz nasze proste podejście do tematu żeglowania sprawia, że żeglowanie staję się zabawą, w końcu żeglarstwo to zabawa, przyjemność, wiatr we włosach i spędzanie czasu z naturą.

Nasza idea ciągle się rozrasta i wybiega za granicę naszego kraju i obiega cały świat! Przecież żeglować można po całym świecie, jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia!

Mapa
Informacje