Podsumowanie akcji #ZostańWodniakiem 2021

To już druga edycja cieszącej się ogromną popularnością akcji #ZostańWodniakiem. 

W tym roku akcja została przesunięta z czerwca na maj — dzięki tej zmianie przyszli wodniacy mieli wystarczająco dużo czasu na odbycie kursu i zdobycie patentu jeszcze przed pełnią wodniackiego sezonu.

Akcja odbywała się przez cały maj w kilkunastu różnych lokalizacjach w całej Polsce. Organizowane były darmowe rejsy jachtami żaglowymi, łodziami motorowymi oraz supami. Naszym celem było umożliwienie bliższego kontaktu z jachtingiem osobom, które dotąd nie miały nic wspólnego ze sportami wodnymi, oraz przekazanie im podstawowych informacji, dzięki którym z łatwością będą mogły wykonać kolejny krok w kierunku stania się wodniakami.

W zależności od akwenu, rejsy trwały od 30 minut do 2 godzin. W trakcie ich trwania uczestnicy mogli zapoznać się z podstawami jachtingu oraz spróbować własnych sił jako załoganci, a nawet sternicy łodzi.

Akcja #ZostańWodniakiem spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem a wszystkie miejsca natychmiast rezerwowano. W wydarzeniu wzięło udział około 700 osób w różnym przedziale wiekowym.

Wszystkie osoby zainteresowane zasmakowaniem w sportach wodnych zapraszamy do śledzenia naszych aktualności. Do zobaczenia w kolejnej edycji! 🙂

Wyszukaj wydarzenia